БЕЗКОШТОВНА ВИДАЧА ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ, ЯКИМИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЧЕРЕЗ УСЗН.

БЕЗКОШТОВНА ВИДАЧА ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ, ЯКИМИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЧЕРЕЗ УСЗН.
БЕЗКОШТОВНА ВИДАЧА ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ, ЯКИМИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЧЕРЕЗ УСЗН.

Щороку в світі оновлюється достатня кількість нових крісел колісних. Виробники намагаються поліпшити не тільки дизайн, але і зробити коляску легшою, більш комфортною, більш придатню для певної групи користувачів.

На жаль, багато користувачів при виборі коляски звертають увагу тільки на дизайн і на колір свого майбутнього технічного засобу реабілітації (ТЗР).

Кожна людина при потребі хоче використовувати більш красивий виріб. Зовнішній фактор при підборі коляски є важливою умовою, але далеко не єдиною.

Нижче ми постаралися написати деякі поради, для того, щоб Ви вибрали максимально відповідну коляску.

 

Асортимент засобів реабілітації ТМ Invacare, якими забезпечує УСЗН.за програмою державного фінансування:

- низькоактивне крісло колісне  Action 1 R  (Invacare, Франція);

- середньоактивне крісло колісне Action 3 NG (Invacare, Франція);

- активне крісло колісне зі складаною рамою Action 5 (Invacare, Франція);

- активні крісло колісні Compact,  K-Series,  (Kuschall, Франція );

- багатофункціональне крісло колісне реклайнер Action 2 NG (Invacare, Франція); 

 - багатофункціональне крісло колісне Rea Clematis (Invacare, Франція);

- крісло колісне з електроприводом Stream (Invacare, Німеччина);

- електричний підйомник Birdie Evo Compact (Invacare, Португалія);

- ліжко з електроприводом Medley Ergo (Invacare, Португалія);

- протипролежневі подушки Flo-Tech Lite, Flo-Tech Contour Visco, Propad Premier (Invacare, Великобританія).

 

  • Не лінуйтеся дізнатися більше інформації про виріб, який Ви хочете придбати або отримати за державною програмою. В інтернеті досить багато цікавої і корисної інформації. Також на допомогу можуть прийти сайти виробників, електронні каталоги, листівки та інші друковані рекламні матеріали.
  •  Поспілкуйтеся зі своїм лікарем або реабілітологом. Найчастіше фахівці в своїй галузі допоможуть правильно порадити ТЗР або хоча б допомогти Вам звузити вибір продукції.
  •  Не соромтеся консультуватися з підприємствами в цій області відносно продукції і технічних характеристик, умов застосування, правил підбору. Найчастіше Ви зможете отримати підтримку і корисну інформацію для себе.
  •  Зверніть увагу на наявність виставкового залу у підприємства, а також спробуйте по можливості відвідати виставкові зали різних компаній. Іноді відмінності в декількох моделях можуть бути не значними і для того, щоб оцінити наскільки коляска підходить саме під Ваші потреби, необхідно спробувати кожну і потім порівняти.
  •  Оцініть сервісну підтримку компанії, де Ви зібралися замовити або отримати ТЗР. Наскільки оперативно і якісно можна отримати консультацію, а також вирішити питання щодо налаштувань і регулювань вироби при потребності. Якісний сервіс може значно продовжити термін служби Вашої коляски і довше зберегти її первозданний вигляд.

 

Ми сподіваємося, що ці поради дозволять Вам відчути себе трохи впевненіше при розгляді питання про те, як знайти правильну коляску для себе або для кого-то з близьких.

Запрошуємо Вас відвідати наш виставковий зал. Виставковий зал відкритий: понеділок - п'ятниця, з 9:00-18:00 за адресою г. Киев, ул. Здолбуновская, 7Д, корп. Г, этаж 3, оф.1.

Контактні телефони: (067) 827-96-96, (044) 221-68-20

Також нагадуємо Вам про те, що відкрита інформаційна лінія компанії ТОВ «ВАШЕ ЗДОРОВ'Я ТРЕЙДИНГ» з питань технічного обслуговування, підбору і придбання технічних засобів реабілітації.

0-800-755-065 (безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних номерів України).

Зв'яжіться з фахівцями відділу сервісу і отримаєте висококваліфіковану консультацію.