Компанія

Компанія

Invacare – найбільший концерн з виробництва медичної техніки та реабілітаційного обладнання у всьому світі.

Якість продукції та її відповідність конкретним вимогам людей з обмеженими можливостями дозволили компанії завоювати лідируючі позиції на багатьох ринках.

Invacare має найширшу лінійку інвалідних колясок з ручним та електричним управлінням, функціональних медичних ліжок, протипролежневих систем, приладів для оксигенотерапії та іншої продукції для догляду за людьми з особливими потребами.

Головна відмінність усіх виробів – це унікальне поєднання функціональності, якості, надійності та безпеки, оскільки при розробці будь-якого продукту виробники в першу чергу думають про потреби користувача. Invacare неодноразово відзначалася нагородами за дослідницьку та інноваційну діяльність.

Історично Invacare заснувалася ще в 19-му столітті, як виробник візків для інвалідів та осіб з обмеженими можливостями і називалася не інакше як «Вортінгтон». Та компанія, яку ми знаємо сьогодні, сформувалася в 70-ті роки минулого століття, відокремившись від Johnson&Johnson і ставши самостійною одиницею. З того часу Invacare впевнено тримає планку лідера у сфері медичної техніки, впроваджуючи у виробництво революційні та сміливі ідеї, які допомагають користувачам з обмеженими можливостями відчути себе повноцінними людьми.

Штаб-квартира компанії знаходиться в США (Ілірія, штат Огайо), а виробництво зосереджено в Західній Європі та США. Офіційно торгова марка Invacare представлена у більш ніж 80 країнах світу.

В даний час корпорація Invacare є світовим лідером у галузі розробки, виробництва та дистрибуції технічних засобів реабілітації та медичних виробів для догляду вдома та реабілітації пацієнтів з інвалідністю та літніх людей.