Центрам реабілітації

Центрам реабілітації

Компанія ТОВ Ваше Здоров'я Трейдинг запрошує до співпраці центри реабілітації людей з інвалідністю, а також клініки, санаторії та інші лікувально-профілактичні заклади, які працюють із пацієнтами такого профілю. Ми пропонуємо комплексне забезпечення стаціонарів та амбулаторних центрів. Великий асортимент продукції дозволить задовольнити потреби Ваших клієнтів та значно полегшить роботу з пацієнтами для обслуговуючого персоналу.

 

Продукція торгової марки Invacare – це унікальне поєднання функціональності, якості, надійності та безпеки, оскільки при розробці будь-якого продукту виробники в першу чергу думають про потреби користувача.

 

Для центрів, які працюють з пацієнтами спинального профілю ми пропонуємо великий вибір коляски для низько- та середньоактивних користувачів, активні та пасивні коляски. У вільному продажу є стандартні конфігурації виробів. Але головною особливістю всіх засобів реабілітації торгової марки Invacare є можливість кожного клієнта підібрати виріб з урахуванням своїх потреб .

 

Наша компанія забезпечить інформаційну підтримку персоналу у Вашому центрі з підбору та адаптації колясок усіх типів. Бланки індивідуальних замовлень та усю докладну інформацію Ви можете завжди отримати у менеджерів нашої компанії.