Багатофункціональне крісло колісне Rea Azalea

Багатофункціональне крісло колісне Rea Azalea
Invacare Rea
Артикул:

Rea Azalea

Ціна:

64900 грн

Доступні розміри:
  • нет
  • нет
  • нет
  • нет
  • нет
  • нет
Характеристики
  • Комфорт:
CE сертифікат
ISO сертифікат
TUV сертифікат
Ultra fresh

Багатофункціональне крісло колісне Rea Azalea

 

Багатофункціональне крісло колісне Rea Azalea Base - це абсолютно новий продукт. Система переміщення центру тяжіння "Tilt in Space" - одна з основних відмінностей крісла колісного Rea Azalea Base. Вона забезпечує максимально точне розподіл ваги тіла користувача крісла колісного при зміні положення його тіла, що робить зміну нахилу усього крісла колісного безпечнішою. Присутність у кріслі колісному безлічі варіантів балансування робить пересування крісла колісного набагато легше з додатком мінімальних зусиль.

 

DSS система, розроблена фахівцями Rea Invacare, перешкоджає виникненню пролежнів у користувачів, які тривалий час перебувають у кріслі колісному та змушені змінювати становище. У кріслі колісному також можна змінювати ширину сидіння, ширину відстані між підніжками. На відміну від Rea Clematis, крісло колісне має більше можливостей щодо адаптації системи сидіння.

 

Кожен клієнт має вибір - або купити крісло колісне у стандартній комплектації, або підібрати комплектацію з урахуванням індивідуальних особливостей!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для побудови системи сидіння можна придбати каркас крісло колісного з колісною базою Rea Azalea Base, де з урахуванням ситуації можна встановити спинку і подушку на вибір.

 

Особливості та додаткові комплектуючі


 

 

Індивідуальні конфігурації сидіння

База для встановлення сидіння відрізняється наявністю додаткового простору в задній частині рами під сидінням, що дозволяє встановити сидіння практично будь-якої конфігурації та з додатковою протипролежневою системою. Спинка також регулюється по куту нахилу за допомогою гвинта, що забезпечує надійну і практичну фіксацію сидіння. Ширина сидіння може регулюватися навіть на підлокітниках і підніжках, при цьому глибина сидіння регулюється на телескопічній рамі. Всі ці опції дозволяють легко підібрати максимально комфортне становище користувача у кріслі колісному.

 

 

 

 

Платформа сидіння з клином

Можлива додаткова комплектація крісла колісного платформою для сидіння із поворотним клином. Платформа також дозволяє регулювати параметри посадки користувача, але при цьому дає можливість зміни нахилу сидіння на 5 градусів.

 

 

 

 

 

Кріплення ременів безпеки

Є можливість кріплення ременів безпеки різних типів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прикріплення додаткових пристроїв

На сидіння передбачені отвори кріплення і вільний простір в задній частині.

 

 

 

 

 

 

Основа спинки, що моделюється.

Спинка регулюється по висоті, а також можливість регулювання ширини всієї основи.

 

 

 

 

 

 

 

Жорсткість спинки

Регульовані ремені в основі спинки з липучками, за допомогою яких можна підібрати оптимальну жорсткість спинки.

 

 

 

 

 

 

Додаткові опції

Можлива додаткова комплектація різноманітними типами підніжок, підлокітників, а також різноманітними елементами відповідно до індивідуальних вимог кожного користувача.

 

 

 

 

 

Колір рами:

 

 

 

 

 

 

Колір оббивки:

 

 

 

Залишіть коментар

ПІБ*

Місто

Коментар*

Пункти позначені * обов'язкові до заповнення